foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Sok szeretettel köszöntjük a Balatonfenyvesi Fekete István Általános Iskola hírportálján. A hírportált írja, szerkeszti, fotózza az iskola média szakköre. Felelős kiadó az iskola Diákönkormányzata.

FenyvesiSuliFülesDokumentumok

Iskolai dokumentumok letöltési helye.

Tovább

Szülők részére

Szülők részére összeállított közérdekű felhívások, dokumentumok gyűjteménye.

Tovább

Tanulóinknak

Tanulóinknak szóló ajánlások.

Tovább

Médiatár

Filmek, képek iskolánk életéből.

Tovább

Számláló

 

A honlapunkat eddig ennyien keresték fel!

Indítás dátuma: 2014.11.11.

 

HETI ÉTLAP

Pályázat

 

2018. december 16. Vasárnap
Etelka, Aletta

 
A Nap kel 07:38-kor,
nyugszik 15:54-kor.

Holnap
Lázár, Olimpia
napja lesz.

Időjárás

Milyen ruhát vegyek fel ma?

 

Az oldal QR-kódja

 

December 5-én délelőtt megérkezett iskolánkba a Mikulás. minden gyerek izgatottan várta. Először az első osztályosokhoz ment, akik megszeppenve adták elő a műsorukat. Miután átment a következő osztályba, addig az elsősök hintóztak. A másodikosok is készültek verssel. A harmadikasok csodálatosan énekeltek. A negyedikesek szintén adtak elő műsort a jó öreg Mikulásnak. Mindenki felülhetett a hintóra. A nap végére mindenki kapott ajándékot és virgácsot (még a tanárok is). Elérkezett a buli ideje. Az alsósoknak 2-től, a felsősöknek 4-től. A mi partinkat a 8. osztályosok szervezték. Sütöttünk tortát, ami mindenkinek ízlett. A Bálint és a Dönci előadták a Niki által koreografált táncukat. Volt limbó, és a buli végén tánckirályt és tánckirálynőt hirdettünk. Mindenki nagyon jól érezte magát, de sajnos hamar vége lett.

Nagy Renáta, Ősz Tímea Kincső

 

Time passed:
2
2
6
6
2
2
2
2
2
2
1
1
8
8
5
5
0
0

Hírajánló

Iskolánk életével kapcsolatos videók

2018 Copyright Balatonfenyvesi Fekete István Általános Iskola Rights Reserved