foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Sok szeretettel köszöntjük a Balatonfenyvesi Fekete István Általános Iskola hírportálján. A hírportált írja, szerkeszti, fotózza az iskola média szakköre. Felelős kiadó az iskola Diákönkormányzata.

FenyvesiSuliFülesDokumentumok

Iskolai dokumentumok letöltési helye.

Tovább

Szülők részére

Szülők részére összeállított közérdekű felhívások, dokumentumok gyűjteménye.

Tovább

Tanulóinknak

Tanulóinknak szóló ajánlások.

Tovább

Médiatár

Filmek, képek iskolánk életéből.

Tovább

Számláló

 

A honlapunkat eddig ennyien keresték fel!

Indítás dátuma: 2014.11.11.

 

HETI ÉTLAP

Pályázat

 

2019. február 16. Szombat
Julianna, Lilla

 
A Nap kel 06:58-kor,
nyugszik 17:11-kor.

Holnap
Donát
napja lesz.

Időjárás

Milyen ruhát vegyek fel ma?

 

Az oldal QR-kódja

 

2017 április 12-én átmentünk a Községházára, hogy megnézzük és meghallgassuk a Holló együttes műsorát. Azt kell tudni a Holló együttesről, hogy verseket zenésítenek meg. A dalok között van Arany János, Weöres Sándor, Csokonai Vitéz Mihály versek is. Mindegyik ének nagyon hangulatos és több hangszerrel színezik a zenéiket. A műsor vége felé a gyerekek is bekapcsolódhattak az éneklésbe, ha ismerték a szöveget, de aminek az egész szöveget nem tudták akkor a refrént lehetett énekelni, és közbe a ritmust még a tapsok is kiegészítették. Az együttes tagjai: Ritter Péter - együttes vezetője (mandolin tambura, gitár, furulya, ének), Sili Károly (gitár, ének) és Fenyvesi Ferenc (basszusgitár, ének). A koncertérdekessége volt, hogy elhangzott Arany János Walesi bárdok című balladája is.

Iváncsics Anett

Time passed:
3
3
2
2
4
4
0
0
7
7
3
3
5
5
1
1
3
3

Hírajánló

Iskolánk életével kapcsolatos videók

2019 Copyright Balatonfenyvesi Fekete István Általános Iskola Rights Reserved