foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nagyon sok szeretettel köszöntjük a Balatonfenyvesi Fekete István Általános Iskola hírportálján. Jelmondatunk: A hely, ahol soha nem vagy egyedül!

FenyvesiSuliFüles

Hely, ahol soha nem vagy egyedülKépgaléria

Képek iskolánk életéből.

Tovább

Szülők részére

Szülők részére összeállított közérdekű felhívások, dokumentumok gyűjteménye.

Tovább

Tanulóinknak

Tanulóinknak szóló ajánlások.

Tovább

Médiatár

Filmek, videók iskolánk életéből.

Tovább

Napi információ

2019. július 20. Szombat
Illés

 
A Nap kel 04:17-kor,
nyugszik 19:37-kor.

Holnap
Dániel, Daniella
napja lesz.

Heti étlap

06.17 - 06.21

 

Visszaszámlálás....

a szünet végéig
4
4
3
3
Days
1
1
3
3
Hours
5
5
5
5
Minutes
4
4
5
5
Seconds

Facebook

GOOGLE térkép

Az oldal QR-kódja

 

2017 április 12-én átmentünk a Községházára, hogy megnézzük és meghallgassuk a Holló együttes műsorát. Azt kell tudni a Holló együttesről, hogy verseket zenésítenek meg. A dalok között van Arany János, Weöres Sándor, Csokonai Vitéz Mihály versek is. Mindegyik ének nagyon hangulatos és több hangszerrel színezik a zenéiket. A műsor vége felé a gyerekek is bekapcsolódhattak az éneklésbe, ha ismerték a szöveget, de aminek az egész szöveget nem tudták akkor a refrént lehetett énekelni, és közbe a ritmust még a tapsok is kiegészítették. Az együttes tagjai: Ritter Péter - együttes vezetője (mandolin tambura, gitár, furulya, ének), Sili Károly (gitár, ének) és Fenyvesi Ferenc (basszusgitár, ének). A koncertérdekessége volt, hogy elhangzott Arany János Walesi bárdok című balladája is.

Iváncsics Anett

Bejelentkező űrlap

Időjárás

 

Balatonfenyves honlapja

KLIKK honlapja

Oktatási Hivatal

Hírajánló

Iskolánk életével kapcsolatos videók

2019 Copyright Balatonfenyvesi Fekete István Általános Iskola Rights Reserved